logo

Select Sidearea

برای ارتباط با شرکت دکانا با شماره زیر تماس حاصل نمایید
info@dekana.ir
+ 02188663696
 

محصولات

qodef-image-with-icon

پوشش درز انبساط و انقطاع

 پوشش درز انبساط و انقطاع و دلایل کاربرد این وسیله

در رابطه با درز انبساط  همگان مي دانند که بارهای جانبی ناشی از عوامل طبيعی همچون طوفان، زلزله و نوسانات دما، از عوامل بسيار مهم تاثير گذار بر طراحی سازه ها میباشند  و لازم است در خصوص ميزان تاثير گذاری آنها و پيش بينی سيستم های مقاوم در برابر آنها تمهيداتی انديشيده شود.
تمامی کشورها از جمله ايران آيين نامه های مفصل و دستورالعمل هايی در خصوص نحوه محاسبه مناسب این بارهای جانبی و چگونگی کاهش اثرات آنها بر ساختمانها تدوين نموده و به مرحله اجرا گذاشته اند.
يکی از موارد توصيه شده که در آيين نامه 2800 ايران (طرح ساختمانها در برابر زلزله) نيز صراحتاً بدان اشاره شده است، تاثير گذاری پلان هندسی سازه در ميزان جذب نيروهای جانبی و تشديد اثرات آن بر سازه می باشد.
توجه به مسئله فوق الذکر از يکسو و در نظر گرفتن ذائقه بهره بردار در استفاده از طرح های پیچیده و زیبا از سوی ديگر، مهندسين طراح را در مقابل يک چالش بزرگ قرار ميدهد.
گرايش به زيبائی و اشکال خاص و محدوديتهای اجرايی از يکسو و قرارگيری سازه های با رفتارهای ديناميکی متفاوت در کنار هم از سوی ديگر، ميتواند در هنگام وقوع زمين لرزه سازه ها را در مقابل اثرات مضاعف مخرب قرار دهند.   

 تبدیل سازه به قطعات کوچک تر و ساده تر در پلان با به کار گیری درزهای اجرایی(درز انبساط و انقطاع) به عنوان یک راهکار موثر و ارزان قیمت که بار مالی مستقیم زیادی را نیز به پروژه تحمیل نمیکند، می توان در نظر گرفت، تا با این کار هم خواست کارفرما تامین گردد و هم رفتار سازه و میزان جذب نیروهای جانبی آن تحت کنترل در آید.
لذا اکنون با عنايت به توضيحات فوق الذکر و کاربرد روزافزون درزهای انقطاع در پروژه های ساختمانی و صنعتی و … مسئله جديدی که فرا روی مهندسان قرار ميگيرد چگونگی  
حفظ عملکرد فنی آنها است.  

نمونه کار پوشش درز انبساط و انقطاع را در لینک روبرو ببینید

http://dekana.ir/portfolio-slider/

پادری آلومینیومی

گروه دکانا محصول دیگری از کارهایش را که پادری آلومینیومی است، ارائه می دهد

پادری آلومینیومی مناسب برای بهداشت فضای داخلی هنگامی که وارد یک فضای داخلی می شوید آلودگی بیرون از طریق کفش به داخل می شوید آلودگی بیرون از طریق کفش به داخل انتقال پیدا می کند . پادری های معمولی بعد از مدتی اشباع شده و قادر به تمیز کردن زیر کفش نمی باشند . پروفیل های آلومینیومی به همراه موکت مخصوص تا سقف 85% از آلودگی کفش ها را گرفته و در زیر خود جمع می کند و به راحتی قابل تمیز کردن است

تولید کننده سیستم برای مکان هایی با ترافیک عابر پیاده بسیار مناسب است.

 کاربرد پادری آلومینیومی

 پادری آلومینیومی در مکان هایی با ترافیک عابر پیاده استفاده می شود. آنها برای مکان هایی مانند: فرودگاه ها، مراکز خرید، نهادهای عمومی، هتل ها، رستوران ها، و غیره توصیه می شود. با استفاده از سیستم های ورودی سیستم می تواند به طور قابل توجهی به کاهش هزینه های مربوط به حفظ یک ساختمان پاک.

 پادری آلومینیومی و اثربخشی آن

کیفیت مواد مورد استفاده در فرایند تولید و ساخت و ساز پادری آلومینیومی مناسب تضمین قابلیت اطمینان بالا و اثربخشی تمیز کردن، که به میزان قابل توجهی باعث کاهش مقدار خاکی که درون کفش ساخته شده است را کاهش می دهد. این اجازه می دهد تا هزینه های مرتبط با نگهداری ساختمان ها را تمیز نگه دارید. به عنوان یک تولید کننده آلومینیوم درب اتوماتیک، ما در انتخاب یک سیستم ورودی بهینه برای یک مکان خاص، با توجه به شدت ترافیک و ویژگی های آن، به شما کمک می کنیم.

مطالبی در رابطه با نحوه نصب پادری آلومینیومی ارائه دادیدم. می توانید در لینک زیر ببینید

http://dekana.ir/blog-standard/

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

لب پله آلومینیومی

نبشی های پله همواره به عنوان محافظ لبه یا نوک پلکان استفاده می شده است.معمولا این نبشی ها از جنس آلومینیوم معمولی بوده که بعد از مدتی استفاده به دلیل صیقلی شدن رویه آلمینیوم محافظ خود این محصول به عامل اصلی لیز خوردن افراد در هنگام تردد بر روی پله ها تبدیل می شده.با تولید نسل نوین نبشی ها پله علاوه بر محافظت کامل از لبه پلکان با هر متریالی، همزمان این محصول مانند استُپ پله عمل می کند و حوادث ناشی از لیز خوردن را کاهش می دهد.

نمونه کار لب پله آلومینیومی شرکت دکانا را در لینک زیر ببینید

http://dekana.ir/portfolio-slider/

ضربه گیر ستون دیوار پارکینگ

ضربه گیر سرستون در پارکینگ از لوازم ایمنی مهم محسوب می شود.زیرا باعث جلوگیری از ایجاد آسیب به ستون و بدنه خودرو به هنگام پارک کردن می شود.
قطعات گارد سر ستون پارکینگی به طول 1 متری و 50 سانتی و سایز سفارشی می باشند که با رنگ بندی :مشکی یا زرد و رنگ های دیگر قابل عرضه به مشتریان عزیز ایرانی می باشد.
نکته مهم در مبحث ایمنی پارکینگ و محافظ ستون ها نوار های راهنمای شبرنگ نصب شده بر روی گاردکرنر است که بهترین راهنما برای پارک کردن ماشین در پارکینگ محسوب می شود.
ضربه گیر لاستیکی ستون در پارکینگ در انواع مختلف(فریم دار -بدون فریم)قابل عرضه است که نحوه انتخاب محصول بسته به تشخیص کارشناسان شرکت پس از بازدید پروژه به مشتری اعلام می شود.

نمونه کار ضربه گیر ستون پارکینگ شرکت دکانا را در لینک زیر ببینید

http://dekana.ir/portfolio-slider/

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

شلف نوری

شلف نوری مناسب برای هر مکانی که نیاز به نور بیشتر به همراه زیبایی داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

گان دو منظوره

دستگاه تزریق چسب سوسیسی وسیله ای است برای سهولت در اجرای عملیات درزگیری که عموما جهت استفاده چسب های 600 میل کاربرد دارد

این نوع گان دو منظوره بوده و جهت تزریق چسب آکواریوم نیز کاربرد دارد

qodef-image-with-icon

محافظ دیوار

محافظ دیوار دکانا از دو قسمت زیرین و بالایی تشیل شده است.قسمت زیرین شامل یک ورق آلومینیومی مقاوم در برابر ضربه و قسمت بالایی از جنس وینیل اکرلیک، ضد باکتری و مقاوم در برابر خراش می باشد.که هر دو تحت تاثیر لاستیک وسط می باشد.این گاردها در بیمارستان ها جهت جلوگیری از برخورد ویلچر و برانکارد با دیوار و همچنین در فروشگاه ها جهت جلوگیری از برخورد چرخ های دستی با دیوار مورد استفاده قرار می گیرد

qodef-image-with-icon

پوشش بند انبساط پارکت ،سرامیک و موکت

پوشش بند انبساط پارکت ،سرامیک و موکت محصول جدید شرکت دکانا می باشد

qodef-image-with-icon
qodef-image-with-icon

سیستم مهارکننده آتش | عایق دودبند حرارتی | Fire Barrier System                            

علاوه بر محافظت سازه های فلزی و بتونی در برابر حریق جهت جلوگیری از فروپاشی ساختمان ها و تاسیسات ، سیستم پیشگیرانه دیگری جهت جلوگیری از گسترش آتش و دود در ساختمان ها و صنایع وجود دارد که به نام سیستم های آتش بند و دود بند معروف می . (Fire Stopping System)باشد
درز انبساط ساختمان ها به طور ذاتی مسیری برای آتش و دود ایجاد می کند تا از طریق آن عبور کند و این سیستم از آسیب  و خسارت ساختمان جلوگیری می کند