لب پله آلومینیومی

لب پله آلومینیومی​

نبشی های پله همواره به عنوان محافظ لبه یا نوک پلکان استفاده می شده است.معمولا این نبشی ها از جنس آلومینیوم معمولی بوده که بعد از مدتی استفاده به دلیل صیقلی شدن رویه آلمینیوم محافظ خود این محصول به عامل اصلی لیز خوردن افراد در هنگام تردد بر روی پله ها تبدیل می شده.

با تولید نسل نوین نبشی ها پله علاوه بر محافظت کامل از لبه پلکان با هر متریالی، همزمان این محصول مانند استُپ پله عمل می کند و حوادث ناشی از لیز خوردن را کاهش می دهد.

ویژگی‌های پروفیل آلومینیوم لبه پله :

  1. مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی : به دلیل ویژگی‌های شیمیایی آلومینیوم، پروفیل‌های آن مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی دارند.
  2. وزن سبک : آلومینیوم به عنوان یک فلز سبک شناخته می‌شود، بنابراین پروفیل‌های آلومینیوم لبه پله از نظر وزن، بسیار سبک و مناسب برای استفاده در انواع ساختمان‌ها هستند.
  3. انعطاف‌پذیری : آلومینیوم انعطاف‌پذیری خوبی دارد که به طور خاص در مواردی که نیاز به انحرافات و تغییرات شکل داریم، بسیار مفید است.

شکل ظاهری این پروفیل‌ها به صورت نبشی 90 درجه می‌باشد که باعث می‌شود آنها مناسب برای نصب در لبه‌های پله باشند و از لغزش و لیز خوردن جلوگیری کنند.

پروفیل آلومینیوم لبه پله به‌خوبی در پله‌های داخلی و بیرونی ساختمان‌های مختلف از جمله ساختمان‌های اداری، مسکونی و همچنین در مکان‌های عمومی مانند فروشگاه‌ها و سایر مکان‌های پر بازدید ، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پیمایش به بالا